Відео мікс

Розробка і створення свого відео. Професійна обробка відео
ГоловнаЗагальні відомості про програмуУстановка і запуск програми

Установка і запуск програми

Установка програми на жорсткий диск не має яких-небудь особливостей, відбувається досить швидкий, і, як правило, без проблем.

1. Після запуску настановної утиліти на екран монітора виводиться вікно з вітанням - Welcome (мал. 18.1).
Клацніть на кнопці Next.

2. У наступному діалоговому вікні Choose Destination Location потрібне вибрати теку для розміщення встановлюваної програми (мал. 18.2).
Можна погодитися з пропозицією за умовчанням, а можна виробити вибір самостійно. Клацніть на кнопці Next.

3. У діалоговому вікні Select Program Manager Group потрібно вказати ім'я під яким в меню Пуск буде створений програмна група встановлюваної програми (мал. 18.3).
4. Можна погодитися з пропонованим за умовчанням, і клацнути на кнопці Next.
Клацніть на кнопці Next.

5. У вікні Installing розташовано два прогрес-індикатори (мал. 18,5).

Перший відображує процес копіювання поточного файлу, а другий відображує хід процесу копіювання в цілому.
Після завершення процесу копіювання клацніть на кнопці Next.

6. У виведеному повідомленні міститься прохання почекати, поки йде оновлення системної конфігурації (мал. 18.6).

7. Нарешті у вікні Installation Complete з'являється повідомлення про благополучному завершенні процесу інсталяції (мал. 18.7). Клацніть на кнопці Finish.

8. Перед початком використання встановленої програми комп'ютер має бути перезавантажений, про що ви взнаєте з виведеного на екран повідомлення (мал. 18.8).
Клацніть на кнопці ОК, і комп'ютер почне перезавантажуватися.

Після установки програма займає на жорсткому диску близько 400 Мбайт (разом з додатком Hollywood FX). Під час установки програми в меню Пуск включається її програмна груп па (мал. 18.9)

Після запуску програми на екран виводиться її заставка (мал. 18.10) і через невеликий час, необхідний для завантаження, на екрані монітора з'являється її робоче вікно (мал. 18Л1).

У програмі передбачено три режими роботи: 1. Захват. 2. Редагування. 3, Виведення фільму. При повторних запусках, програма після завантаження знаходиться в режимі Редагування, що сповна логічно, адже основні функції програми відносяться саме до цього режиму, і він використовується частішим за всего..

Проте перш ніж приступити до роботи з програмою, потрібно виробити деяку підготовку, яка полягає у виділенні тек для зберігання створюваних в нремя роботи програми файлів, а також в перевірці швидкісних характеристик жорсткого диска, з яким програмі належить працювати.

1. Виберіть в меню команду Налаштування і в переліку, що відкрився виберіть пункт Джерело... (мал. 18.12), що приведе до відкриття діалогового вікна Налаштування Pinnacle Studio на вкладці Джерело (мал. 18.13).

2. У діалоговому вікні, що відкрилося, в полі Потік слідує клацніть на кнопці Q, що приведе до відкриття діалогового вікна Виберіть теку н файл для відео (мал. 18.14).
У цьому діалоговому вікні потрібно вибрати або створити теку, в якій зберігатимуться файли, що створюються при роботі з програмою. Можна не утрудняти себе підбором імені — програма автоматично буде привласнювати создаваемим файлам імена Video!, Video2 і так далі Після клацання на кнопці ОК це діалогове вікно закриється,

3. Перевірте швидкісні характеристики жорсткого диска. Клацніть на кнопці Перевірці швидкості, яка розміщена в полі Потік. Перевірка займає невеликий час, про що вас попередить відповідне повідомлення (мал. 18.15).

Після завершення перевірки буде виведено повідомлення, що містить її результати (мал. 18.16).


Режим Burn

Запис компакт-дисків втеперішній час стала настільки популярною заняттям, що така можливість включається в багато програм. Є така функція і в програмі jetaudio. Для того, щоб перейти в цей режим роботи,...

Налаштування програми

В програмі передбачена досить велика кількість всіляких налаштувань, які покликані як можна повнішим задовольнити індивідуальні переваги кожного користувача. Для того, щоб получить доступ до діалогового вікна налаштувань, слідує виконати команду...

Background

Після клацання на кнопці Color відкриється стандартне діалогове вікно Колір, в якому можна вибрати потрібний колір фону. Вибраний колір займе своє місце як фон в активному вікні. Три ползункових регулювальника...
Style

Вигляд кромок об'ємних символів може бути змінений. У полі Bevet в переліку, що відкривається, можна вибрати нужний варіант: • None — в цьому випадку створюється гостра кромка в е р...
Облако тегов

відкриття вікні виберіть діалоговому екран завершення займає клацніть кнопці копіювання меню налаштування перевірці повідомлення потік програма процесу пуск теку установка

Альбом

Всі вихідні матеріали, які використовуватимуться при створенні відеофільму мають бути перед початком роботи імпортовані у Альбом. Зображення альбому, що дійсно нагадує альбом з сторінками, що перекидаються, розташовано у верхньому левомкуту...
Програма jetaudio

Програма прекрасно оформлена, дуже зручна в роботі, має велика кількість всіляких функцій, чудово відтворює звук. Програма розроблена компанією Jetaudio, Inc. Установка програми на жорсткий диск відбувається швидко і безпроблемно. Після...
Відео мікс