Відео мікс

Розробка і створення свого відео. Професійна обробка відео
ГоловнаЗагальні відомості про програмуУстановка і запуск програми

Установка і запуск програми

Установка програми на жорсткий диск не має яких-небудь особливостей, відбувається досить швидкий, і, як правило, без проблем.

1. Після запуску настановної утиліти на екран монітора виводиться вікно з вітанням - Welcome (мал. 18.1).
Клацніть на кнопці Next.

2. У наступному діалоговому вікні Choose Destination Location потрібне вибрати теку для розміщення встановлюваної програми (мал. 18.2).
Можна погодитися з пропозицією за умовчанням, а можна виробити вибір самостійно. Клацніть на кнопці Next.

3. У діалоговому вікні Select Program Manager Group потрібно вказати ім'я під яким в меню Пуск буде створений програмна група встановлюваної програми (мал. 18.3).
4. Можна погодитися з пропонованим за умовчанням, і клацнути на кнопці Next.
Клацніть на кнопці Next.

5. У вікні Installing розташовано два прогрес-індикатори (мал. 18,5).

Перший відображує процес копіювання поточного файлу, а другий відображує хід процесу копіювання в цілому.
Після завершення процесу копіювання клацніть на кнопці Next.

6. У виведеному повідомленні міститься прохання почекати, поки йде оновлення системної конфігурації (мал. 18.6).

7. Нарешті у вікні Installation Complete з'являється повідомлення про благополучному завершенні процесу інсталяції (мал. 18.7). Клацніть на кнопці Finish.

8. Перед початком використання встановленої програми комп'ютер має бути перезавантажений, про що ви взнаєте з виведеного на екран повідомлення (мал. 18.8).
Клацніть на кнопці ОК, і комп'ютер почне перезавантажуватися.

Після установки програма займає на жорсткому диску близько 400 Мбайт (разом з додатком Hollywood FX). Під час установки програми в меню Пуск включається її програмна груп па (мал. 18.9)

Після запуску програми на екран виводиться її заставка (мал. 18.10) і через невеликий час, необхідний для завантаження, на екрані монітора з'являється її робоче вікно (мал. 18Л1).

У програмі передбачено три режими роботи: 1. Захват. 2. Редагування. 3, Виведення фільму. При повторних запусках, програма після завантаження знаходиться в режимі Редагування, що сповна логічно, адже основні функції програми відносяться саме до цього режиму, і він використовується частішим за всего..

Проте перш ніж приступити до роботи з програмою, потрібно виробити деяку підготовку, яка полягає у виділенні тек для зберігання створюваних в нремя роботи програми файлів, а також в перевірці швидкісних характеристик жорсткого диска, з яким програмі належить працювати.

1. Виберіть в меню команду Налаштування і в переліку, що відкрився виберіть пункт Джерело... (мал. 18.12), що приведе до відкриття діалогового вікна Налаштування Pinnacle Studio на вкладці Джерело (мал. 18.13).

2. У діалоговому вікні, що відкрилося, в полі Потік слідує клацніть на кнопці Q, що приведе до відкриття діалогового вікна Виберіть теку н файл для відео (мал. 18.14).
У цьому діалоговому вікні потрібно вибрати або створити теку, в якій зберігатимуться файли, що створюються при роботі з програмою. Можна не утрудняти себе підбором імені — програма автоматично буде привласнювати создаваемим файлам імена Video!, Video2 і так далі Після клацання на кнопці ОК це діалогове вікно закриється,

3. Перевірте швидкісні характеристики жорсткого диска. Клацніть на кнопці Перевірці швидкості, яка розміщена в полі Потік. Перевірка займає невеликий час, про що вас попередить відповідне повідомлення (мал. 18.15).

Після завершення перевірки буде виведено повідомлення, що містить її результати (мал. 18.16).


Програмні засоби для комп'ютерного відеомонтажа

Природно, що при монтажі відеофільму за допомогою комп'ютера величезну роль грають використовувані для цих цілей програми. Спеціально для потреб аматорів багатьма фірмами розроблене велике кількість програм. Серед них достатнє складні,...

Transition Effects — створення міжкадрових переходів

При монтажі відеофільму окремі його фрагменти мають бути сполучені між собою. Процес їх з'єднання називається створенням міжкадрового переходу. Способів таких переходів відома безліч — від простого з'єднання кінця попереднього фрагмента...

Плеєр

Плеєр призначений для перегляду відеоданих і нерухомих зображень, з якими ведеться робота в програмі. З його допомогою можна також прослухувати звукові файли. Основне місце займає переглядовий екран, під яким розміщені...
Envelope

Цей ефект дозволяє створювати що амплітудну огинає сигналу тобто встановлювати закономірність, відповідно до якої буде змінюватися гучність звучання фонограми у міру її програвання. Та, що амплітудна огинає може бути створена...
Облако тегов

відкриття вікні виберіть діалоговому екран завершення займає клацніть кнопці копіювання меню налаштування перевірці повідомлення потік програма процесу пуск теку установка

Починаємо відеомонтаж

Процес відеомонтажа починається із створення проекту — так називається файл, призначений для збереження виконаної роботи. При запуску програми новий проект створюється автоматично. Спершу слід перенести потрібні відеозображення з Альбому в...
Normalize

Налаштування цього ефекту виробляються в діалоговому вікні Normalize (мал. 14.56). Використання цієї функції дозволяє нормалізувати звукові файли тобто зробити різні файли однаковими по динамічному діапазону який вони використовують. У полі...
Відео мікс