Відео мікс

Розробка і створення свого відео. Професійна обробка відео

Створення титрів

Для роботи в цьому режимі потрібно клацнути на однойменній кнопці. Це приведе до відкриття вікна цього режиму. У програмі передбачена можливість створення титрів двох типів: повнокадрові і накладні титри. Повнокадрові титри передбачають нерухомим фон, на якому розміщений текст. Накладні титри передбачають приміщення тексту напису поверх відеоїзображенія.

Для того, щоб приступити до створення повнокадрових титрів, слідує клацнути на кнопці Полнокалр. Титр, що приведе до відкриття діалогового вікна Редагування титру (мал. 18.31).

Перш за все, потрібно вибрати фон, на якому розміщуватимуться написи. Для того потрібне шелкиуть на кнопці Фоні Щ. Фон може бути однобарвним, градієнтним, прозорим, як фон може бути використано нерухоме зображення (мал. 18.32).
Для вибору однобарвного фону потрібно встановити перемикач відповідне положення і клацнути на кнопці Змінити івет Qj, що приведе до відкриття діалогового вікна Колір (рис, 18.33).

Вибравши потрібний колір, слід клацнути на кнопці ОК.
Для вибору градієнтного фону потрібно встановити перемикач відповідне положення і клацнути на кнопці Змінити градієнт Щ| що приведе до відкриття вікна для підбору кольорів заливки (мал. 18,34),

У кожному з кутів вікна розміщена кнопка, колір якої відповідає початковому кольору градієнтного переходу з відповідного кута екрану. Клацання мишею на будь-якій з кнопок відкриває вже відоме вам діалогове вікно Колір, в якому потрібно встановити початковий колір заливки. В центрі вікна показано як виглядатиме екран при поточних кольорах. Потрібно сказати, що так можна отримати саме приблизне уявлення про характер градієнтної заливки. Потрібно клацнути на кнопці що закриває вікно. Тепер переглядовий екран буде забарвлений у вибрані кольори. Якщо отриманий результат вас не влаштує то потрібно знов клацнути на кнопці Змінити градієнт Щ і уточнити налаштування кольору так, як про це було розказано
вище.

Мал. 18.33. Діалогове вікно Колір
При виборі варіанту Фон прозорий ]Ц крізь нього буде видно чорне підстава.
За бажання використовувати як фон зображення, потрібно установить перемикач у відповідне положення, і клацнути на кнопці Картинці [аЦ. При цьому як фон може бути вибрано зображення з представленого переліку (мал. 18.35).

Якщо жодна з наявних картинок вас не влаштує, то можна підшукати більш відповідну. Клацніть на кнопці Q. що приведе до відкриттю стандартного діалогового вікна, н якому належить вибрати файл, що містить вибране для фону зображення (мал. 18.36).

Потрібно пам'ятати про те, що одночасно з вибраним зображенням в перелік будуть перенесені і інші файли, що зберігаються в тій же теці.

Покінчивши з вибором фону можна приступити до створення тексту. Клацніть на кнопці Додати текстове поле Щ. а потім, натискує ліву клавішу миші і утримуючи її в положенні, що натискує, переміщаючи мишу обкреслите на екрані прямокутник, в який вводитиметься текст (мал. 18.37).

Розміри і положення этого прямокутника не мають особливого значення оскільки надалі їх легко змінити відповідно до потребами. Тепер в обкреслений рамкою прямокутник можна вводити текст. Введення тексту виробляється з клавіатури і не має яких-небудь особливостей. Тип шрифту може бути вибраний з випадного переліку, який відкривається після клацання на кнопці g. У переліку міститься чимала кількість найменувань (мал. 18.38).

На жаль, кирилічні шрифтів серед них дуже небагато.

У програмі передбачений великий вибір стилів зображення символів в написи. Можлива зміна кольору і способу заливки, створення контурів і тіней, зміна напряму тіней і тому подібне До виділеного тексту буде застосований вибраний стиль зображення. Проте немає необхідності обмежуватися стандартним набором стилів і створити власний стиль. Для цього потрібно перейти на вкладку Пользоват. (рис, 18.39).

Спочатки слід вибрати спосіб заливки. Передбачено три можливості: однотонна заливка, градієнтна заливка і відсутність заливки. Для вибору способу заливки слід встановити перемикач у потрібне положення (мал. 18.40).

Для того, щоб змінити колір заливки потрібно клацнути на кнопці J7j що приведе до відкриття вже знайомого вам діалогового вікна Колір, в якому слід вибрати колір заливки.

Для підбору градієнтної заливки потрібно встановити перемикач відповідне положення і клацнути на кнопці Змінити градієнт заливки Щ. Ето приведе до відкриття вже знайомого вам вікна, про роботу з яким було розказане вищим.
Якщо вибрати варіант Немає заливки, то заливка стає прозорою і крізь неї видно фон.

Розташований нижче ползунковий регулювальник дозволяє змінювати різкість контурних ліній. У полі Edge можна ввести кольорову окантовку символів (мал. 18,4 ().

Колір окантовки вибирається аналогічно кольору заливки, а її ширина встановлюється за допомогою пол-зункового регулювальника. Ще одна цікава можливість полягає в створенні тіні, що відкидається символом. Вибір кольору тіні, її зсуву і розмитості її кордонів виробляється так само, як і налаштування окантовки. Вибір напряму тіні виробляється установкою перемикача у відповідаю і [її положення (мал. 18.42).

Підбір стилю є досить копітким процесом, тому вдало знайдений стиль доцільно зберегти з метою його використання надалі. Для збереження створеного стилю потрібно виконати наступне.

1. Прейті на вкладку Вибране (мал. 18.43).

2. Клацнути на кнопці Додати поточний етнль в "вибране" Ц.

3. Для видалення стилю, що став непотрібним, потрібно його виділити і шелкнуть на кнопці Видалити поточний стиль "избранного".

Результати дій, що проводяться при підборі стилю, відображуються на мініатюрному екрані, розташованому внизу. Малі розміри і чорний фон роблять погано помітними багато налаштувань. Для того, щоб зміни відображувалися на великому екрані потрібно аби текст, до якого створюється стиль, був виділений.

У програмі передбачена можливість створювати рухомі написи правда, ця можливість обмежена всього лише двома простими варіантами.

Перший варіант — це переміщення напису із-за меж екрану від низу до верху і зупинка її у вибраному місці екрану, а другий варіант — це бегушая рядок, при якому текст переміщається із-за меж екрану спраяа наліво і за межі екрану.

Для здійснення першого варіанту:

1. Розмістити напис в тому положенні, яке вона повинна займати на екрані после закінчення руху.

2. Клацнути на кнопці Барабані

3. Клацнути на кнопці ОК і проглянути отриманий результат. Для здійснення другого варіанту:

1. Розмістити напис на такій висоті екрану, яке вона повинна займати в процесі руху.

2. Клацнути на кнопці рядок, що Біжить.

3. Клацнути на кнопці ОК і проглянути отриманий результат.


Envelope

Цей ефект дозволяє створювати що амплітудну огинає сигналу тобто встановлювати закономірність, відповідно до якої буде змінюватися гучність звучання фонограми у міру її програвання. Та, що амплітудна огинає може бути створена...

Texture

Якщо встановити прапорець Use Image, то стає можливим в якості структури використовувати будь-яке зображення, що зберігається в файлі. Після клацання на кнопці Ixiad Texture Image File ^j відкриється діалогове вікно...

Монтажна панель

Монтажна панель (у програмі вона називається Storyline) є тим местомом, де воєдино збираються фрагменти майбутнього відеофільму.
Використання спеціальних ефектів

Описані нижче перетворення звукового файлу виробляються з допомогою функцій, які зосереджені в команді Transform. Для здобутті до них доступу, потрібно виконати команду Transform, і в переліку, що відкрився, вибрати необхідний...




Облако тегов

відкриття вікна вибрати встановити діалогового екрану заливки змінити зображення клацнути кнопці колір кольору можливість перемикач положення приведе створення стиль текст

Імпортування вихідних відеофрагментів і відеозахват

Імпортування вихідних відеофрагментів і відеозахват Відеофільм складається з окремих фрагментів, які мають бути імпортовані в програму або створені в ній. У першому випадку відеофайли повинні зберігатися на жорсткому диску в...
Прискорення роботи

Відоме, що робота з тривимірною графікою (а створення об'ємних написів відноситься саме до цієї області) вимагає значних ресурсів обчислювальної системи. При їх недоліку робота дуже сповільнюється або стає зовсім неможливою....
Відео мікс