Відео мікс

Розробка і створення свого відео. Професійна обробка відео
ГоловнаЗагальні відомості про програмуСтворення екранного меню

Створення екранного меню

Окрім всіх інших позитивних якостей запису відеофільму на відеодиск, а не па стрічку, є і еше одне — можливість використання екранного меню. Екранне меню особливе корисно для любительських відеозаписів, які, до відмінність від художніх відеофільмів, тривалість яких в середньому складає 1,5 години мають тривалість 10—20 хвилин. При чималий ємкості диска на нім може уміщатися декілька різних любительських записів і поважно мати можливість приступити до перегляду потрібною без тривалої і утомливої процедури пошуку.
При записі на стрічку, де можливий лише послідовний доступ до інформації, тривала процедура пошуку потрібного місця неминуча. Навіть r відеомагнітофонах, що мають швидкісну систему перемотування Super Drive, для перемотування стрічки від початку до кінця потрібний декілька хвилин. Допоміжні системи пошуку, в яких входить лічильник (у простому випадку) або системи автопошуку (з установкою міток) недостатньо точні.

При записі на диск здійснюється прямий доступ до записаної на нем інформації, що дозволяє практично миттєво перейти до будь-якого ділянці запису. Екранне меню дозволяє реалізувати цю коштовну особливість, забезпечивши практично миттєвий перехід до вказаного в меню місцю запису,
Меню є рядом віртуальних кнопок на екрані прив'язаних до певного місця запису. Клацання на такій кнопці забезпечує перехід до потрібного місця.

Можливість створювати екранне меню передбачена в багатьох програмах, у тому числі і Pinnacle Studio.

Для спрощення цієї процедури в програмі передбачені спеціальні шаблони, використання яких полегшує створення екранного меню. Для того, щоб скористатися шаблоном, необхідно:

1. Клацнути на кнопці Показати меню Г%], після чого Альбом буде розкритий на розділі, в якому зберігаються шаблони меню (мал. 18. 45).
Кожен шаблон представлений мініатюрною копією, і для того, щоб була возможность краще за нього розгледіти, слідує шелкнуть на нім мишею — при цьому він відображуватиметься на екрані плеєра. Може виявитися, що серед представлених шаблонів ви не зможете знайти відповідного, це не страшно, оскільки є можливість в ході роботи внести до шаблону істотні зміни. Тому, виберіть найбільш відповідний шаблон і перетягнете його на доріжку Відео у Вікно фільму. Шаблон доцільно мати в своєму розпорядженні перший, тобто крайнім зліва (мал. 18.46).

2. Після того, як шаблон буде перетягнутий на призначене для його місце, на екрані з'явиться вікно, в якому пропонується автоматично створити заслання для кожної з сцен, що знаходяться на доріжці (мал. 18.47).

З цією пропозицією найдоцільніше погодитися, клацнувши на кнопці Так. Після цього на доріжці Меню ви побачите прапорці заслань (мал. 18.48).

Тепер можна проглянути результати роботи. Клацніть на кнопці Почати предварітельний перегляд DVD |fgn,|. На екрані плеєра буде показано екранне меню, а під екраном з'явиться оновлена панель управління, що нагадує фрагмент пульта дистанційного керування побутового програвача відеодисків (мал. 18.49).

Оскільки ви використовуєте для перегляду комп'ютер, те управління можна здійснювати звичним чином — за допомогою миші. Поднедіте покажчик миші до будь-якого зображення першого кадру представлених в меню сцен, Його яскравість зміниться.

Клацніть мишею. Почнеться відтворення саме тієї сцени, перший кадр якої представлений на екрані меню.

4. Після закінчення відтворення вибраної сиени станеться повернення в екранне меню. Якщо немає бажання продовжувати перегляд, то можна у будь-який момент клацнути на пульті управління на кнопці Поверненні в меню fgg, що відразу ж і станеться.

5. Інколи зручніше зробити так, щоб после перегляду вибраної сцени повернення в екранне меню не відбувалося. Для цього слід видалити прапорці повернення.
Все працює, як було задумано, і тепер прийшов час ознайомитися з тим, як змінити вигляд екранного меню для того, щоб воно в повній мірі відповідало вашим побажанням. У вікні Створення до редагування відеодиска клацніть на кнопці Редагувати меню (мал. 18.50).

Це приведе до відкриття вже знайомого вам діалогового вікна Редактора титрів, в якому буде представлено екранне меню (рис, 18.51)

З точки зору програми, екранне меню відрізняється від титрів лише наявністю кнопок. Тому прийоми роботи по редагуванню меню майже нічим не відрізняються від детально розглянутих вище прийомів редагування титрів.

1. Для того, щоб змінити фон, слід клацнути на кнопці Фоні |Щ Хід подальших робіт детально описаний вищим.

2. Для того, щоб змінити будь-який напис потрібно її виділити. Хід подальших робіт детально описаний вищим.

3. Аналогічно виробляється редагування і будь-якого іншого об'єкту що входить в екранне меню.

На мал. 18.52 показано відредаговане меню.

Після завершення робіт по редагуванню, потрібно клацнути на кнопці ОК з тим, аби замінити у Вікні фільму вихідне меню відредаговане.


Для створення нового напису необхідно виконати наступне.

Для створення нового напису необхідно виконати наступне. 3. Кнопки Bold і Italic дозволяють отримати чотири різних варіанту зображення шрифту: звичайний, курсив, напівжирний, напівжирний курсив. 4. Розмір шрифту може бути збільшений,...

Регулювання рівня гучності

При відтворенні звук зі всіх трьох доріжок прочитуєте" одночасно (мікшируєтся), тому поважно встановити взаємну гучність відтворення з кожної доріжки, причому вона може змінюватися в часі. Для регулювання гучності призначено спеціальне...

Типи титрів

Спочатку, в німому кіно, написи виглядали практично однаково — білий напис на чорному фоні, проте, поступово вони стали всілякішими. Використовувалися складніші шрифти вводилися різні рамки. Поступово змінився фон: почали використовуватися...
Вікно фільму

Власне, монтаж фільму виробляється в Окис фільму. Саме сюди переносяться всі фрагменти створюваного відеофільму, саме тут вони займають потрібні місця, саме тут виробляється їх взаємна ув'язка. Для зручності в роботі,...




Облако тегов

використання детально екранне екранного запису змінити клацніть клацнути кнопці місця меню можливість перегляду пошуку редагування робіт створення титрів управління шаблон

Режим Редагування

Режим Редагування є основним — саме а цьому режимі відбувається монтаж відеофільму. Для того, щоб перейти в цей режим, потрібно клацнути на відповідній кнопці вибору режиму. Робоча область складається з...
Capture - захват відеозображення

Для того, щоб приступити до захвату відео, потрібно клацнути на кнопці Capture після чого відкривається панель управління цим режимом роботи (мал. 17.33). Клацання на кнопці Video запустить процес захвату, який...
Відео мікс