Відео мікс

Розробка і створення свого відео. Професійна обробка відео
ГоловнаЗагальні відомості про програмуРежим Виведення фільму

Режим Виведення фільму

Після того, як монтаж завішений, готовий відеофільм должен бути збережений. Для виведення фільму в програмі передбачений режим Вивід фільму, для переходу в який потрібно клацнути на відповідній кнопці.

Відеофільм може бути записаний на жорсткий диск форматі Av1 або MPEG. Такий спосіб збереження створеного відеофільму слід рахувати тимчасовою мірою. Відеофайл вимагає дуже великих об'ємів, і, окрім всього, жорсткий диск не є найнадійнішим местомом для зберігання. Відеофайл, що зберігається на жорсткому диску, може бути проглянутий на екрані монітора або на екрані телевізора, якщо він підключений до відеовиходу ПК. Надалі відеофайл може бути використаний для записи на відеокасету або для створення відеодиска.

Для запису у форматі AVI потрібно клацнути на відповідній кнопці ] avi |- Діс-комер показує розподіл вільний і зайнятий простори на вибраному диску. Тут же приведена інформація про параметрах запису і орієнтовній величині записаного файлу.

Для початку запису слід клацнути на кнопці Створити файл AVI. У однойменному вікні, що відкрилося, слід дати ім'я новостворюваному файлу і вказати теку для його розміщення. За умовчанням файл буде названий Безіменний і поміщений в теку My Projects.

За ходом процесу можна спостерігати на екрані плеєра (рис, 18.66).
Для того, щоб проглянути записаний файл, потрібно клацнути на кнопці Відкрити файл для відтворення на універсальному програвачі Ц^|. На екрані універсального програвача можна проглянути записаний файл (мал. 18.67).

Для запису у форматі MPEG потрібно клацнути на відповідній кнопці Нагадаємо, що файли можуть бути записані у форматах Mpeg4 і Mpeg-2. Файли Mpeg-1 можуть бути відтворені на будь-якому комп'ютері з операційною системою Windows. Для відтворення файлів Mpeg-2 на комп'ютері має бути встановлений спеціальний декодер. Як правило файли у форматі MPEG імеютоб'єм менший, ніж у форматі Avi і при правильних налаштуваннях можуть мати вищу якість. О особливостях формату MPEG було детально розказане вищим, тому відразу ж розглянемо спосіб запису готового відеофільму у файл цього формату.

1. Клацніть на кнопці Налаштування. Це приведе до відкриття однойменного діалогового вікна, яке буде відкрито на вкладці Створення файлу MPEG (мал. 18.68).

2. Для спрощення процесу вибору налаштувань в програмі передбачений ряд найбільш споживаних, оформлених у вигляді шаблонів. Клацніть на кнопці [^ аби відкрити перелік наявних шаблонів налаштувань.
У переліку достатні багато всіляких шаблонів, придатних на все випадки. Якщо ж жоден з шаблонів вас не владнує, то слідує самостійно виробити потрібні налаштування, вибравши шаблон Призначений для користувача.
Звернете увагу: хоча у всіх варіантах, окрім Призначеного для користувача налаштування недоступні тем не менше, встановлені значення параметрів, що набудовуються, можуть бути прочитані. Це дає можливість підкоригувати деякі налаштування, використовуючи режим Призначений для користувача, внісши до нього основні налаштування, прочитані в конкретному режимі. Так, наприклад, в багатьох шаблонах встановлений прапорець. Відеофільтр, що може привести до невеликої розмитості зображення. Тому доцільно використовувати режим Призначений для користувача, повторивши в нім всі налаштування вибраного режиму і відключивши функцію Відеофільтр. При записі у форматах відеодисків не слід змінювати встановлені за умовчанням параметри.
Після завершення налаштувань слід клацнути на кнопці ОК.

3. У діалоговому вікні Виведення фільму ви побачите значення основних налаштувань, а також приблизний об'єм, який буде потрібно для створюваного файлу. До речі, простий експеримент з різними налаштуваннями, дозволить вам переконатися, що при стандартних налаштуваннях для збереження файлу сумісного з DVD потребуєтся вільного місця приблизно у 2 рази більше, ніж для створення SVCD, і приблизно п 4 рази більше, ніж для створення VCD, Дісько заходів покаже, яким вільним дисковий простір ви маєте в своєму розпорядженні.

4. Клацніть на кнопці Створити файл MPEG, при цьому відкриється однойменне діалогове вікно, в якому слід дати ім'я створюваному файлу і вибрати теку, в якій він має бути розміщений. Після клацання на кнопці ОК почнеться процес кодування у вибраний вами формат і запис на жорсткий диск. За ходом процесу можна спостерігати на екрані плеєра, де будуть послідовно показані оброблювані кадри. Під екраном з'явиться прогрес-індикатор, що показує хід обробки відеофільму. Потрібно підкреслити, що процес займає досить тривалий час.

5. Після закінчення процесу запису можна проглянути, що ж вийшло. Для цього потрібно клацнути на кнопці Відкрити файл відтворення на універсальному програвачі ЩЦ, что приведе до відкриттю діалогового вікна Відкрити універсальний програвач, в якому потрібно вказати ім'я записаного файлу і клацнути на кнопці Відкрити. Запуститься програма-програвач і фільм можна проглянути в повноекранному режимі.

Для запису на компакт-диск диск потрібно клацнути на відповідній кнопці.

1. У вікні управління цим режимом (мал. 18.69) потрібно, перш за все клацнути на кнопці Налаштування.

2. У тому, що відкрився на вкладці Створення відеодиска діалоговому вікні Налаштування Pinnacle
Studio потрібно виробити деякі налаштування {мал. 18.70).

• Вибрати типа записуваного диска (Відео CD, S-VCD, DVD).
• Вибрати спосіб запису (із створенням образу диска або без такого).
• Вибрати швидкість запису.

3. Клацнути на кнопці ОК для закриття діалогового вікна налаштувань, а затем клацнути на кнопці Створити відеодиск.

4. Якщо заготівка для запису ще не була вставлена в рекордер, то відкриється його лоток, в який потрібно укласти заготівку. Якщо використовується заготівка R.w і на ній


Захват цифрового відео

При захваті цифрового відео, вікно програми матиме вигляд показаний на мал. Is.17. У верхній лівій частині вікна размешен Альбом, в який будуть поміщатися захоплені відеофрагменти. Правіше за нього розташований Плеєр...

Створення екранного меню

Окрім всіх інших позитивних якостей запису відеофільму на відеодиск, а не па стрічку, є і еше одне — можливість використання екранного меню. Екранне меню особливе корисно для любительських відеозаписів, які,...

Створення титрів

Для роботи в цьому режимі потрібно клацнути на однойменній кнопці. Це приведе до відкриття вікна цього режиму. У програмі передбачена можливість створення титрів двох типів: повнокадрові і накладні титри. Повнокадрові...
Використання Робочої області

Монтаж фрагментів виробляється в Робочої області, яка може бути представлена в двох видах: Розкадровування і Тимчасова діаграма. Вигляд Розкадровування використовується при перенесенні підготовлених фрагментів у проект. Вони переміщаються в Робочу...
Облако тегов

mpeg відкрити відповідній вікні вибрати диск екрані запису клацнути кнопці користувача налаштування проглянути процесу режим створення фільму файл форматі шаблонів

Режими работи

В програмі MGI Videowarc передбачено декілька режимів роботи, в яких можливе виконання всіх операцій, пов'язаних з монтажем відеофільму. Вибір необхідного режиму виробляється за допомогою кнопкового селектора, який розташований з лівого...
Створення титрів

Безпосередньо в програмі Windows Moiie Maker титри створені бути не можуть. Для їх створення слід використовувати що входить в склад пакету Windows XP програму Paint, звідки створені титри можуть бути...
Відео мікс