Відео мікс

Розробка і створення свого відео. Професійна обробка відео
ГоловнаЗагальні відомості про програмуРежим Виведення фільму

Режим Виведення фільму

Після того, як монтаж завішений, готовий відеофільм должен бути збережений. Для виведення фільму в програмі передбачений режим Вивід фільму, для переходу в який потрібно клацнути на відповідній кнопці.

Відеофільм може бути записаний на жорсткий диск форматі Av1 або MPEG. Такий спосіб збереження створеного відеофільму слід рахувати тимчасовою мірою. Відеофайл вимагає дуже великих об'ємів, і, окрім всього, жорсткий диск не є найнадійнішим местомом для зберігання. Відеофайл, що зберігається на жорсткому диску, може бути проглянутий на екрані монітора або на екрані телевізора, якщо він підключений до відеовиходу ПК. Надалі відеофайл може бути використаний для записи на відеокасету або для створення відеодиска.

Для запису у форматі AVI потрібно клацнути на відповідній кнопці ] avi |- Діс-комер показує розподіл вільний і зайнятий простори на вибраному диску. Тут же приведена інформація про параметрах запису і орієнтовній величині записаного файлу.

Для початку запису слід клацнути на кнопці Створити файл AVI. У однойменному вікні, що відкрилося, слід дати ім'я новостворюваному файлу і вказати теку для його розміщення. За умовчанням файл буде названий Безіменний і поміщений в теку My Projects.

За ходом процесу можна спостерігати на екрані плеєра (рис, 18.66).
Для того, щоб проглянути записаний файл, потрібно клацнути на кнопці Відкрити файл для відтворення на універсальному програвачі Ц^|. На екрані універсального програвача можна проглянути записаний файл (мал. 18.67).

Для запису у форматі MPEG потрібно клацнути на відповідній кнопці Нагадаємо, що файли можуть бути записані у форматах Mpeg4 і Mpeg-2. Файли Mpeg-1 можуть бути відтворені на будь-якому комп'ютері з операційною системою Windows. Для відтворення файлів Mpeg-2 на комп'ютері має бути встановлений спеціальний декодер. Як правило файли у форматі MPEG імеютоб'єм менший, ніж у форматі Avi і при правильних налаштуваннях можуть мати вищу якість. О особливостях формату MPEG було детально розказане вищим, тому відразу ж розглянемо спосіб запису готового відеофільму у файл цього формату.

1. Клацніть на кнопці Налаштування. Це приведе до відкриття однойменного діалогового вікна, яке буде відкрито на вкладці Створення файлу MPEG (мал. 18.68).

2. Для спрощення процесу вибору налаштувань в програмі передбачений ряд найбільш споживаних, оформлених у вигляді шаблонів. Клацніть на кнопці [^ аби відкрити перелік наявних шаблонів налаштувань.
У переліку достатні багато всіляких шаблонів, придатних на все випадки. Якщо ж жоден з шаблонів вас не владнує, то слідує самостійно виробити потрібні налаштування, вибравши шаблон Призначений для користувача.
Звернете увагу: хоча у всіх варіантах, окрім Призначеного для користувача налаштування недоступні тем не менше, встановлені значення параметрів, що набудовуються, можуть бути прочитані. Це дає можливість підкоригувати деякі налаштування, використовуючи режим Призначений для користувача, внісши до нього основні налаштування, прочитані в конкретному режимі. Так, наприклад, в багатьох шаблонах встановлений прапорець. Відеофільтр, що може привести до невеликої розмитості зображення. Тому доцільно використовувати режим Призначений для користувача, повторивши в нім всі налаштування вибраного режиму і відключивши функцію Відеофільтр. При записі у форматах відеодисків не слід змінювати встановлені за умовчанням параметри.
Після завершення налаштувань слід клацнути на кнопці ОК.

3. У діалоговому вікні Виведення фільму ви побачите значення основних налаштувань, а також приблизний об'єм, який буде потрібно для створюваного файлу. До речі, простий експеримент з різними налаштуваннями, дозволить вам переконатися, що при стандартних налаштуваннях для збереження файлу сумісного з DVD потребуєтся вільного місця приблизно у 2 рази більше, ніж для створення SVCD, і приблизно п 4 рази більше, ніж для створення VCD, Дісько заходів покаже, яким вільним дисковий простір ви маєте в своєму розпорядженні.

4. Клацніть на кнопці Створити файл MPEG, при цьому відкриється однойменне діалогове вікно, в якому слід дати ім'я створюваному файлу і вибрати теку, в якій він має бути розміщений. Після клацання на кнопці ОК почнеться процес кодування у вибраний вами формат і запис на жорсткий диск. За ходом процесу можна спостерігати на екрані плеєра, де будуть послідовно показані оброблювані кадри. Під екраном з'явиться прогрес-індикатор, що показує хід обробки відеофільму. Потрібно підкреслити, що процес займає досить тривалий час.

5. Після закінчення процесу запису можна проглянути, що ж вийшло. Для цього потрібно клацнути на кнопці Відкрити файл відтворення на універсальному програвачі ЩЦ, что приведе до відкриттю діалогового вікна Відкрити універсальний програвач, в якому потрібно вказати ім'я записаного файлу і клацнути на кнопці Відкрити. Запуститься програма-програвач і фільм можна проглянути в повноекранному режимі.

Для запису на компакт-диск диск потрібно клацнути на відповідній кнопці.

1. У вікні управління цим режимом (мал. 18.69) потрібно, перш за все клацнути на кнопці Налаштування.

2. У тому, що відкрився на вкладці Створення відеодиска діалоговому вікні Налаштування Pinnacle
Studio потрібно виробити деякі налаштування {мал. 18.70).

• Вибрати типа записуваного диска (Відео CD, S-VCD, DVD).
• Вибрати спосіб запису (із створенням образу диска або без такого).
• Вибрати швидкість запису.

3. Клацнути на кнопці ОК для закриття діалогового вікна налаштувань, а затем клацнути на кнопці Створити відеодиск.

4. Якщо заготівка для запису ще не була вставлена в рекордер, то відкриється його лоток, в який потрібно укласти заготівку. Якщо використовується заготівка R.w і на ній


Інструментальна панель

На інструментальній панелі, яка розміщена в лівій стороні робочого вікна, розташований ряд кнопок, що відкривають швидкий доступ до найбільш часто використовуваним інструментам програми. • New Production Q — клацання на...

Flanger

Цей ефект дозволяє імітувати рух джерела звуку. Налаштування виробляються в діалоговому вікні Flagger (мал. 14. 60). Потрібно сказати, що підібрати налаштування, які дають належний ефект досить складний. В той же...

Переглядовий екран

Екран призначений для попереднього перегляду вмонтовуваних фрагментів, а також для перегляду результатів роботи в цілому. Він має відносно невеликі розміри, тому корисною є можливість вести перегляд на весь екран. Для...
Програма Cool 3d

В деяких програмах відеомонтажа, рассчитанних на початківцях аматорів, засоби для створення титрів не дуже обширні. У таких випадках для цих цілей можна використовувати інші програми і імпортувати створені в них...




Облако тегов

mpeg відкрити відповідній вікні вибрати диск екрані запису клацнути кнопці користувача налаштування проглянути процесу режим створення фільму файл форматі шаблонів

Special Effects - створення спеціальних ефектів

Special Effects - створення спеціальних ефектів Цей режим дозволяє створювати спеціальні ефекти, які можуть використовуватися як художній прийом, що підвищує видовище відеофільму. Після переходу п цей режим роботи, під переглядовим...
Озвучування відеофільму

Створення фонограми для озвучування любительського відеофільму особливо в тих випадках, коли фонограма досить складна, містить і мову, і музику, і шуми, є складним творчим процесом істотно спростити який допомагають спеціальні...
Відео мікс