Відео мікс

Розробка і створення свого відео. Професійна обробка відео

Альбом

Всі вихідні матеріали, які використовуватимуться при створенні відеофільму мають бути перед початком роботи імпортовані у Альбом. Зображення альбому, що дійсно нагадує альбом з сторінками, що перекидаються, розташовано у верхньому левомкуту робочого вікна програми. Альбом має декілька розділів, кожен з яких відмічений закладкою і призначений для зберігання початкових даних певного вигляду: відеофайлів, міжкадрових переходів титрів, графічних зображень, звукових файлів, дискових меню (мал. 18.19).
Для того, щоб розкрити потрібний розділ Альбому, слід клацнути на відповідній закладці.

Потрібно пам'ятати про одну особливість завантаження файлів в Альбом. Прагнучи спростити роботу з програмою, в даному випадку її розробники явно перестаралися. Справа і тому, що при виборі в теці файлу, підмета перенесенню в Альбом, одночасно з ним будуть перенесені та всі інші, файли, що містяться в даній теці, мають відповідне розширення. Таким чином, якщо вам з теки що містить, наприклад, 100 файлів, знадобиться всього лише один файл то в альбомі разом з ним з'являться 99 абсолютно непотрібних. Не кажучи вже про даремність, ця процедура займе чимале время. Вихід з такого положення лише один — створити додаткову теку, перенести в неї потрібні файли, які мають бути перенесені у Альбом.

Використовуючи стандартні засоби Windows, створіть спеціальну теку або декілька тематичних тек, скопіюйте в них файли, що містять фрагменти, які передбачається використовувати в створюваному відеофільмі. Пам'ятаєте, що в програму можуть бути імпортовані відеофайли лише у форматах AVI, MPEG-I, Mpeg-2, аудіофайли лише у форматах WAV, Mp3, і графічні файли лише у форматах BMP. WMF JPEG, Targa, TIFF. При необхідності використовувати файли, що зберігаються і інших форматах, вони мають бути заздалегідь конвертовані в один з вказаних форматів.

Для завантаження відеофайлів виконайте наступне:

1. Клацніть на кнопці Показати відео кліпи [^]для того, щоб розкрити Альбом на розділі для зберігання відеофайлів.

2. Клацніть на кнопці Виберіть панку з відеофайлам" ^ив діалоговому вікні, що відкрилося, Відкрити, виберіть теку, в якій зберігаються потрібні файли, виділите один з них і клацніть на кнопці Відкрити (мал. 18.20).

3. Під час завантаження виділеного файлу він автоматично буде розбиватися на сцени. Перший кадр кожної сцени буде представлений на альбомному аркуші. Кадри вишиковуються послідовно, а кожній сцені привласнюється черговий порядковий номер.

4. Кожному файлу виділяється відособлена частина розділу, а вибір потрібного файлу виробляється з випадного переліку, який розкривається після клацання на кнопці (мал. 18.21).

Для завантаження аудіофайлів виконайте наступне:

1. Клацніть на кнопці Показати звукові файли Щ для того, щоб розкрити Альбом на розділі для зберігання аудіофайлів.

2. Клацніть на кнопці Выберіть теку із звуковими файлами Q і а діалоговому вікні, що відкрилося, Відкрити, виберіть теку, в якій зберігаються потрібні файли, виділите один з них і клацніть на кнопці Відкрити.

Для завантаження файлів, що містять графіку, виконайте наступне:

1. Клацніть на кнопці Показати фотокарафу і картинки ЦЦ для того аби розкрити Альбом на розділі для зберігання графічних файлів.

2. Клацніть на кнопці Виберіть теку для фотографій і картинок [£j] і в діалоговому вікні, що відкрилося, Відкрити, виберіть теку, в якій зберігаються потрібні файли, виділите один з них і клацніть на кнопці Відкрити.

3. Мініатюрні зображення фотографій і картинок, що містяться і імпортованих файлах, будуть показані на сторінках відкритого розділу Альбому.

Будь-який з відеофрагментів, або будь-яке нерухомих зображень може бути проглянуто на екране плеєра. Плеєр можна використовувати і для прослухування звукових файлів.

Для того, щоб перенести будь-який файл в плеєр, досить клацнути на його назві.


Style

Вигляд кромок об'ємних символів може бути змінений. У полі Bevet в переліку, що відкривається, можна вибрати нужний варіант: • None — в цьому випадку створюється гостра кромка в е р...

Установка і запуск програми

Установка програми на жорсткий диск не має яких-небудь особливостей, відбувається досить швидкий, і, як правило, без проблем. 1. Після запуску настановної утиліти на екран монітора виводиться вікно з вітанням -...

Перегляд відеофайлів

Вище вже наголошувалося, що програма є універсальною, і з її допомогою можна працювати не лише з аудіофайлами, але і переглядати відеофайли. Для про-сммотра відеофайлів в програмі передбачено спеціальне вікно (мал....
Здобуття статистичної інформації

Програма дозволяє отримати про звуковий файл не лише інформацію загального характеру, але і цілий ряд відомостей, що носять спеціальний і статистичний характер. Цікавою особливістю програми є можливість ознайомитися із спектральним...
Облако тегов

альбом відкрилося відкрити вікні виберіть виділите використовувати діалоговому завантаження зберігання зберігаються клацніть кнопці наступне показати розділі розкрити теку файли форматах

Виділення області фонограми

1. Для виділення ділянки фонограми можна використовувати простій і наочний метод: курсор миші слідує більш менш точно перемістити в район фонограми, що підлягає виділенню, і клацнути лівою кнопкой. При цьому...
Amplitude

В цьому пункті зосереджено декілька налаштувань, які дозволяють змінювати амплітуду сигналу. Його вибір відкриває перелік у якому міститься декілька функцій: • Amplify. Робота з цим ефектом виробляється в однойменному діалоговому...
Відео мікс