Відео мікс

Розробка і створення свого відео. Професійна обробка відео

Альбом

Всі вихідні матеріали, які використовуватимуться при створенні відеофільму мають бути перед початком роботи імпортовані у Альбом. Зображення альбому, що дійсно нагадує альбом з сторінками, що перекидаються, розташовано у верхньому левомкуту робочого вікна програми. Альбом має декілька розділів, кожен з яких відмічений закладкою і призначений для зберігання початкових даних певного вигляду: відеофайлів, міжкадрових переходів титрів, графічних зображень, звукових файлів, дискових меню (мал. 18.19).
Для того, щоб розкрити потрібний розділ Альбому, слід клацнути на відповідній закладці.

Потрібно пам'ятати про одну особливість завантаження файлів в Альбом. Прагнучи спростити роботу з програмою, в даному випадку її розробники явно перестаралися. Справа і тому, що при виборі в теці файлу, підмета перенесенню в Альбом, одночасно з ним будуть перенесені та всі інші, файли, що містяться в даній теці, мають відповідне розширення. Таким чином, якщо вам з теки що містить, наприклад, 100 файлів, знадобиться всього лише один файл то в альбомі разом з ним з'являться 99 абсолютно непотрібних. Не кажучи вже про даремність, ця процедура займе чимале время. Вихід з такого положення лише один — створити додаткову теку, перенести в неї потрібні файли, які мають бути перенесені у Альбом.

Використовуючи стандартні засоби Windows, створіть спеціальну теку або декілька тематичних тек, скопіюйте в них файли, що містять фрагменти, які передбачається використовувати в створюваному відеофільмі. Пам'ятаєте, що в програму можуть бути імпортовані відеофайли лише у форматах AVI, MPEG-I, Mpeg-2, аудіофайли лише у форматах WAV, Mp3, і графічні файли лише у форматах BMP. WMF JPEG, Targa, TIFF. При необхідності використовувати файли, що зберігаються і інших форматах, вони мають бути заздалегідь конвертовані в один з вказаних форматів.

Для завантаження відеофайлів виконайте наступне:

1. Клацніть на кнопці Показати відео кліпи [^]для того, щоб розкрити Альбом на розділі для зберігання відеофайлів.

2. Клацніть на кнопці Виберіть панку з відеофайлам" ^ив діалоговому вікні, що відкрилося, Відкрити, виберіть теку, в якій зберігаються потрібні файли, виділите один з них і клацніть на кнопці Відкрити (мал. 18.20).

3. Під час завантаження виділеного файлу він автоматично буде розбиватися на сцени. Перший кадр кожної сцени буде представлений на альбомному аркуші. Кадри вишиковуються послідовно, а кожній сцені привласнюється черговий порядковий номер.

4. Кожному файлу виділяється відособлена частина розділу, а вибір потрібного файлу виробляється з випадного переліку, який розкривається після клацання на кнопці (мал. 18.21).

Для завантаження аудіофайлів виконайте наступне:

1. Клацніть на кнопці Показати звукові файли Щ для того, щоб розкрити Альбом на розділі для зберігання аудіофайлів.

2. Клацніть на кнопці Выберіть теку із звуковими файлами Q і а діалоговому вікні, що відкрилося, Відкрити, виберіть теку, в якій зберігаються потрібні файли, виділите один з них і клацніть на кнопці Відкрити.

Для завантаження файлів, що містять графіку, виконайте наступне:

1. Клацніть на кнопці Показати фотокарафу і картинки ЦЦ для того аби розкрити Альбом на розділі для зберігання графічних файлів.

2. Клацніть на кнопці Виберіть теку для фотографій і картинок [£j] і в діалоговому вікні, що відкрилося, Відкрити, виберіть теку, в якій зберігаються потрібні файли, виділите один з них і клацніть на кнопці Відкрити.

3. Мініатюрні зображення фотографій і картинок, що містяться і імпортованих файлах, будуть показані на сторінках відкритого розділу Альбому.

Будь-який з відеофрагментів, або будь-яке нерухомих зображень може бути проглянуто на екране плеєра. Плеєр можна використовувати і для прослухування звукових файлів.

Для того, щоб перенести будь-який файл в плеєр, досить клацнути на його назві.


Режим Виведення фільму

Після того, як монтаж завішений, готовий відеофільм должен бути збережений. Для виведення фільму в програмі передбачений режим Вивід фільму, для переходу в який потрібно клацнути на відповідній кнопці. Відеофільм може...

Video Editor — перегляд і редагування відеозображень

Video Editor — перегляд і редагування відеозображень На самому початку роботи ви проглянули наявний у вашому розпорядженні знятий матеріал, відібрали найбільш відповідні для створюваного відеофільму файли і перенесли їх в...

Використання буфера обміну

Робота з буфером обміну має деякі особливості. Програма може працювати із стандартним буфером обміну Windows, але, окрім того, вона має ще свій п'ятимісцевий буфер, в якому можна зберігати фрагменти звукового...
Сохраненіє і друк

Природно, що створення об'ємного тексту в програмі не є самоціллю. Якщо текст має закінчений вигляд, він може бути роздрукований або перенесений в іншу програму для продовження роботи над ним. Інколи...




Облако тегов

альбом відкрилося відкрити вікні виберіть виділите використовувати діалоговому завантаження зберігання зберігаються клацніть кнопці наступне показати розділі розкрити теку файли форматах

Video Animator - створення накладень

Видеостудия Одессы - высокое качество видеомонтажа. В цьому режимі можна створити різновид міжкадрового переходу яка зовні виглядає таким чином. На останніх кадрах попереднього фрагмента з'являється прямокутне вікно, розміри якого можуть...
Звук у відеофільмі

Студия звукозаписи Техніка кіно розвивалася досить динамічний. Вже через декілька років після першої прилюдної демонстрації кінофільму, в багатьох станах світу були відкриті кінотеатри (тоді вони називалися синематографи), де з успіхом...
Відео мікс