Відео мікс

Розробка і створення свого відео. Професійна обробка відео
ГоловнаПрограма Cool Edit 2000Завантаження і збереження звукового файлу

Завантаження і збереження звукового файлу

Робота з файлами виробляється за допомогою кнопок, розташованих на інструментальній панелі File (мал. 14,28).
1. Для того, щоб завантажити в програму аудіофайл слід клацнути на кнопці Open en existing waveform [aj, і в діалоговому, що відкрився вікні Open а Waveform вибрати потрібний файл (рис. 14.29).

2. Це діалогове вікно багато в чому схоже на звичайні вікна для відкриття файлів, хоча і має ряд специфічних відмінностей, В правій частині вікна відображується інформація про вибраний файл: його формат, займаний об'єм, час програвання, характеристики (частота дискретизації розрядність, моно/стерео). Для того, щоб ця інформація відображувалася, має бути встановлений прапорець Show File information. Вибраний файл можна тут же прослухати, для чого слід клацнути на кнопці Play. Зупинити програвання фала можна клацанням на тій же кнопці, яка тепер несе напис Stop. Процес попереднього прослухування файлу може бути автоматизований. Для цього слідує встановити прапорець в Auto Play. Тепер при виборі файлу, його відтворення почнеться автоматично.

3. Одночасно можна відкрити декілька файлів, правда необхідність в цьому зовсім неочевидна. Проте, для відкриття декількох файлів, розташованих в переліку підряд, слід виділити перший, а потім, натискує і утримуючи в стані, що натискує, клавішу , клацнути на останньому з групи файлів, що виділяються. Якщо ж файли слідують не підряд, то слідує після виділення першого файлу натискувати і, утримуючи в стані, що натискує, клавішу , виробити виділення всіх останніх потрібних файлів. Після закінчення виділення слід клацнути на кнопці Відкрити.

4. Потрібно пам'ятати, що для роботи в редакторові, файли при їх відкритті перетворяться у внутрішній робочий формат самої програми, зовні залежності від того, в якому форматі записаний вихідний файл. Це прискорює роботу і робить її зручнішою, особливо при обробці файлів великих розмірів. Перетворення залежить від довжини початкового файлу і займає приблизно 10 секунд на кожних 10 Мбайт об'єму вихідного файлу (без врахування стискування).

Після завантаження файлу з ним можна починати працювати, про що піде мова нижча.
После закінчення роботи з файлом його потрібно зберегти. Якщо у файлі вироблялися зміни, то він може бути збережений або в старому форматі і під старим ім'ям, замінивши, тим самим вихідний файл, або може бути збережений під новим ім'ям і в іншому форматі.
1. Для збереження файлу в старому форматі слід клацнути на кнопці Save the waveform .

2. Для збереження в новому форматі або при зміні імені файлу потрібно клацнути на кнопці Save the waveform As another format or filename . Це приведе до відкриття діалогового вікна Save Waveform As, в якому і належить вибрати ім'я і формат файлу (мал. 14.30).

3. При клацанні на кнопці Options... відкривається доступ до відповідному діалоговому вікну, в якому можуть бути встановлені параметри кодування у вибраному форматі. Нагадаємо, що міра стискування пов'язана з об'ємом файлу прямою залежністю, а з якістю відтворного звуку — зворотною. Це слідує іметь у вигляді і вибирати розумний компроміс при установці налаштувань кодека.

4. Існує ще одна можливість — збереження у файлі будь-який його виділеній частині. Для цього слід клацнути на кнопці Save highlighted selection Sal. Це приведе до відкриття вже знайомого вам діалогового вікна Save Waveform As, про роботу з яким говорилося вище.

Розглянуті випадки відносяться до роботи з вже наявним аудіофалом. За бажання створити новий аудіофайл, слід скористатися кнопкою Create а new wave that is initially blank. Про те, що послідує за її натисненням, буде розказане нижчим, в розділі, присвяченому режиму записи.


Захват цифрового відео

При захваті цифрового відео, вікно програми матиме вигляд показаний на мал. Is.17. У верхній лівій частині вікна размешен Альбом, в який будуть поміщатися захоплені відеофрагменти. Правіше за нього розташований Плеєр...

Режим Захват

Відеозахватом називають процес запису відео від джерела на жорсткий диск комп'ютера. Джерелом зазвичай служить аналогова або цифрова відеокамера. Про відеозахват було детально розказане вищим тому тут буде розказано лише про...

Панелі управління режимами роботи

Окрім перерахованих, до програми є ще чимале кількість допоміжних панелей. Вони не видно в робочому вікні програми, і виводяться в нього лише в міру необхідності. Кожне з таких вікон містить...
Розклад руху

Облако тегов

play save waveform інформація аудіофайл відкриття вікна вибраний виділення завантаження закінчення збереження клацнути кнопці натискує прапорець слідує стискування файлу форматі

Програма Cool Edit 2000

Мета роботи редактора звукових файлів полягає в тому, аби додати звуку якісь нові якості в порівнянні з початковою фонограмою. Крім того, і це цілком природно, звуковий редактор може зберегти відредагований...
Для створення нового напису необхідно виконати наступне.

Для створення нового напису необхідно виконати наступне. 3. Кнопки Bold і Italic дозволяють отримати чотири різних варіанту зображення шрифту: звичайний, курсив, напівжирний, напівжирний курсив. 4. Розмір шрифту може бути збільшений,...
Відео мікс