Відео мікс

Розробка і створення свого відео. Професійна обробка відео

Панель Easy Palette

Ця панель належить до найбільш важливих частин программи. Саме тут зберігається безліч еталонних зображень, виконаних з використанням різних атрибутів і зразків фону. Будь-який з атрибутів, а також будь-який з образної фону може бути застосований до створюваному напису. Робиться це дуже просто: досить двічі клацнути на вподобаному зразку і його атрибути будуть перенесені в активне вікно.
Для підвищення зручності роботи з великою кількістю еталонних зображень, вони об'єднані в декілька тематичних груп. У лівій частини панелі Easy Palette розміщено дерево каталогів тек, в яких зберігаються еталонні зображення. Еталонні зображення що зберігаються у відкритій теці, представлені в правій частині панелі (мал. 11.19).

Є можливість переміщати еталонні зразки, вибудовувавши їх в найбільш зручному для користувача порядку, а також видаляти зразки що стали по яких те причинам непотрібними.

1. Встановите курсор миші на вибраному зразку і клацніть правиття кнопкою. Це приведе до відкриття контекстного меню.

2. Виберіть пункт Move Forward для переміщення вибраного зразка на одну позицію вперед (тобто виділений зразок і розташований зліва від нього поміняються місцями).

3. Виберіть пункт Move Backward для переміщення вибраного зразка на одну позицію назад (тобто виділений зразок і розташований праворуч від нього поміняються місцями).

4. Для видалення виділеного зразка слід вибрати пункт Delete,
У теці Gallery зібрана чимала кількість всіляких зразків, які можуть бути прийняті за основу при створенні тексту. Всі зразки виконані на чорному фоні і якщо необхідний інший фон, то обмежитися роботою лише з цією текою не удасться, а припаде скористатися зразками фону, які зберігаються а теці Background. Окрім однотонних зразків, тут є декілька зразків з зображеннями різних фактур.

У теці Animation зосереджені зразки анімованих написів. О анімації детальніше буде розказано нижче.

У теку More вкладено декілька додаткових тек, в яких зберігаються зразки, що дозволяють значно розширити можливості теки Gallery.

• Style — у цій теці зосереджена велика кількість зразків різних стилів. Під терміном стиль тут розуміють особливості просторового формування символів. Представлені у теці еталонні зразки розрізняються по вигляду кромок, по розмірах.
• Light & Color — у цій теці зібраний ряд зразків що відрізняються кольором і способом освітлення.
• Texture — у цій теці зібране чимале кількість зразків різних текстур поверхні. Будь-яка текстура — це зображення, яке накладається на елементи, створюючі текст.
• Camera — зображення, яке видно у вікні попереднього перегляду, моделює фотографію нібито реально існуючому об'ємному напису. Природно, що вигляд цієї фотографії залежатиме від умов зйомки: розташування фотоапарата по відношенню до об'єкту зйомки і від використаної оптики. Ті, хто хоч трохи займався фотографією, знають, що від умов зйомки в значній мірі залежить отриманий ефект. У цій теці зібраний ряд зразків, виконаних в різних умовах зйомки.


Використання відео-інструментарію

Використання відео-інструментарію Подальшу роботу над відеофільмом можна продовжити скориставшись можливостями, які надаються у вікні Відео-інструментарій (мал. 18.28). яка розташована у верхньому лівому кутку Вікна Фільму. Це вікно дозволяє вибрати один...

Головне вікно програми

Вікно програми красиве і зручно для роботи. Центральну частину Головного вікна програми займає екран стилізований під рідкокристалічний дисплей музичного центру. Екран виконує не лише інформаційні функції, але і ряд функцій...

Мова у відеофільмі

Мова у відеофільмі грає дуже важливу роль. Розрізняють два види мови: вимовну людьми, які видно на екрані і закадровий голос. У першому випадку мова є природною компонентой того, що відбувається...
Панель вибору режимів роботи

На цій панелі розташовані кнопки, що дозволяють вибрати один робочих режимів програми. Детальніше про цю панель і режими роботи програми розказано нижче.
Облако тегов

move виберіть еталонні зібраний зберігаються зйомки зображення зразків зразок місцями нього одну панель поміняються представлені пункт різних теці умов фону

Використання буфера обміну

Робота з буфером обміну має деякі особливості. Програма може працювати із стандартним буфером обміну Windows, але, окрім того, вона має ще свій п'ятимісцевий буфер, в якому можна зберігати фрагменти звукового...
Використання відео-інструментарію

Використання відео-інструментарію Подальшу роботу над відеофільмом можна продовжити скориставшись можливостями, які надаються у вікні Відео-інструментарій (мал. 18.28). яка розташована у верхньому лівому кутку Вікна Фільму. Це вікно дозволяє вибрати один...
Відео мікс