Відео мікс

Розробка і створення свого відео. Професійна обробка відео
ГоловнаОсновні відомості про програмуVideo Animator - створення накладень

Video Animator - створення накладень

Видеостудия Одессы - высокое качество видеомонтажа.

В цьому режимі можна створити різновид міжкадрового переходу яка зовні виглядає таким чином. На останніх кадрах попереднього фрагмента з'являється прямокутне вікно, розміри якого можуть динамічно змінюватися. У цьому вікні з'являються перші кадри наступного фрагмента.

Для того, щоб створити такий варіант міжкадрового переходу, слідує перетягнути на переглядовий екран попередній файл, який в програмі називається фоновим. Потім потрібно клацнути на кнопці вибору режиму Video Animator Ш|, після чого відкриється панель управління цим режимом.

Потім в бібліотеці потрібно вибрати наступний файл і перетягнути його в полі Foreground на панелі управління цим режимом. Тепер потрібно набудувати розмір вікна для заміщаючого зображення і міру прозорості цього зображення в тритонках — на початку процесу, в середині процесу і в кінці процесу. Вибір положення цих крапок одночасно визначає тривалість переходу і його положення відносно вихідного файлу.

Робиться це таким чином.

1. Клацніть на кнопці Start.

2. За допомогою повзунка Size підберіть потрібну величину вікна на початку (у відсотках від повної величини).

3. За допомогою повзунка Transparent встановите міру прозорості зображення (нулю відсотків відповідає повністю прозоре зображення).

4. Перемістите повзунок в панелі лічильника часу і кадрів в ту точку, яка з'явиться початком області виділення.

5. Клацніть на кнопці Mark Start.

6. Клацніть на кнопці Hold.

7. Виробіть налаштування, аналогічні тим, які були проведені в п.п. 2 і 3.

8. Перемістите повзунок в панелі лічильника часу і кадрів в ту крапку, яка з'явиться серединою області виділення.

9. Звернете увагу! У нижній частині панелі з'явився лічильник Duration, який встановлює час, протягом якого розміри вікна перестануть змінюватися. Потрібний час можна набудувати, клацаючи на розташованих з боків лічильника кнопкам. Кожне клацання змінює час на 0,5 секунд.

10. Клацніть на кнопці Mark Start.

11. Клацніть на кнопці Finish.

12. Виробіть налаштування, аналогічні тим, які були проведени в п.п.2 і 3.

13. Перемістите повзунок в панелі лічильника часу і кадрів в ту крапку, яка з'явиться кінцем області виділення.

14. Клацніть на кнопці Mark Start.

Під повзунком в панелі лічильника часу і кадрів з'явиться тонка чорна лінія, що позначає положення і тривалість створеного переходу. Якщо в середньому положенні встановлювалася затримка зміни, то її положення і тривалість будуть відмічено тонкою червоною лінією, яка размешена над чорною лінією.
Тепер можна перевірити, що вийшло в результаті проведених налаштувань. Для цього потрібно клацнути на кнопці Ptay Д.

Цим не вичерпуються можливості налаштувань в цьому режимі. Квадрат Position. розбитий на 9 клітинок, дозволяє вікну, що з'являється перемішатися по поверхні екрану. Про налаштування переміщення було розказано вищим.


Переглядовий екран

Екран призначений для попереднього перегляду вмонтовуваних фрагментів, а також для перегляду результатів роботи в цілому. Він має відносно невеликі розміри, тому корисною є можливість вести перегляд на весь екран. Для...

Для створення нового напису необхідно виконати наступне.

Для створення нового напису необхідно виконати наступне. 3. Кнопки Bold і Italic дозволяють отримати чотири різних варіанту зображення шрифту: звичайний, курсив, напівжирний, напівжирний курсив. 4. Розмір шрифту може бути збільшений,...

Монтажна панель

Монтажна панель (у програмі вона називається Storyline) є тим местомом, де воєдино збираються фрагменти майбутнього відеофільму.
Програма Cool Edit 2000

Мета роботи редактора звукових файлів полягає в тому, аби додати звуку якісь нові якості в порівнянні з початковою фонограмою. Крім того, і це цілком природно, звуковий редактор може зберегти відредагований...




Облако тегов

mark start вікна виділення з'явиться зображення кадрів клацніть кнопці лічильника налаштування області панелі перемістите переходу повзунок положення прозорості процесу тривалість

Звукові складові відеофільму

Звукові складові відеофільму можна розділити на три категорії: • мова. • музика. • шуми. Особливістю звуку у відеофільмі є його більш менш точна прив'язка до зображення (синхронізація). Неспівпадання звуку і...
Відео мікс