Відео мікс

Розробка і створення свого відео. Професійна обробка відео

Режими работи

В програмі MGI Videowarc передбачено декілька режимів роботи, в яких можливе виконання всіх операцій, пов'язаних з монтажем відеофільму.
Вибір необхідного режиму виробляється за допомогою кнопкового селектора, який розташований з лівого боку переглядового екрану (мал. 17.18).

Тут розміщено сім кнопок, клацання на кожній з яких включає відповідний режим роботи. Спочатку активні лише дві з них — включення відеозахвату і створення титрів. Останні кнопки активізуються лише після того, як на переглядовий екран буде перенесено яке або зображення. На кожній з кнопок нанесена піктограма, що пояснює її призначення. На активних кнопках піктограма підсвічується.

• Video Editor — режим редагування відео. У цьому режимі можливо набудовувати яскравість і колірність зображення, а також можливо вирізувати з відеопослідовності визначеніе ділянки.
• Special Effects — режим створення спеціальних ефектів. Тут передбачена велика кількість заготовок спеціальних ефектів, з яких можна вибрати відповідні і набудувати їх кожного конкретного випадку.
• Text Animator — режим створення титрів. У цьому режимі можливо створювати необхідні для відеофільму написи, у тому числі і анімовані.
• Transition Effects — режим створення міжкадрових переходів. З великої кількості заготовок різних ефектів переходів, можна вибрати найбільш відповідну і виробити налаштування деяких її характеристик, стосовно кожного конкретного злучаю використання.
• Video Animator — режим для створення елементів анімації.
• Audio Studio — режим для роботи із звуковим супроводом.
• Capture — Режим Для захвату відео з відеомагнітофона відеокамери, телевізора.

Вибір режиму роботи може бути вироблений не лише з кнопковою панелі управління режимами, але і з меню програми. Для цього слід клацнути на кнопці, що знаходиться у верхньому лівому кутку екрану Start, і в переліку, що відкрився, вибрати команду Tools. Що відкрився список містить всі режими роботи, і з нього слід вибрати потрібний(мал. 17.19).

Звернете увагу: біля кожної з кнопок вибору режиму роботи розміщений невеликий світловий індикатор. Якщо він не світиться, то це означає, що жодні налаштування параметрів в цьому режимі користувачем не вироблялися і використовуються налаштування по умовчанню. Якщо індикатор світиться червоним кольором, то це свідчить про те, що деякі налаштування були змінені.


Розклад руху


Створення міжкадрових переходів

Програма дозволяє створювати найрізноманітніші міжкадрові переходи. Для того, щоб створити міжкадровий перехід потрібно відкрити Альбом на розділі, де зберігаються переходи. Для цього слід клацнути на кнопці Показати переходи ГЦ], У...

Основні правила підготовки титрів

Природно, що кожен фільм має свої власні, інколи дуже оригінальні титри. Проте, існує деякий стереотип їх побудови. Яким би способом не створювалися титри, вони повинні задовольняти декільком простим правилам. 1....
Режим Conversion

В програмі передбачена можливість перетворення форматів аудіофайлів, для чого використовується режим Conversion. Для переходу в цей режим слід клацнути на кнопці що приведе до відкриття діалогового вікна Convert (рис 14.9)....




Облако тегов

animator effects video відео відеофільму відкрився вибір вибрати ефектів заготовок зображення кнопок налаштування піктограма переходів режим світиться спеціальних створення титрів

Робоче вікно програми

Побудова робочого вікна програми добре продумана і дуже зручно. Воно складається з ряду панелей, призначених для виконання сповна певних функцій (мал. 17.13). На жаль, при оформленні деяких панелей використовується надмірно...
Збереження проекту

Робота над монтажем відеофільму може продовжуватися не один день тому спочатку зупинимося на питаннях, пов'язаних із збереженням виконаної роботи на час перерви. Виконаєте з меню команду Файл, і в переліку,...
Відео мікс