Відео мікс

Розробка і створення свого відео. Професійна обробка відео
ГоловнаОсновні відомості про програмуДодаткові функції в п'ятій версії програми

Додаткові функції в п'ятій версії програми

Найбільш істотні відмінності п'ятої версії програми полягають в декількох додаткових функціях, відсутніх в попередніх версіях. Найбільш значимою серед них є можливість запису відеодисків.

1. Клацніть на кнопці Author DVD [Д. У вікні New project, що відкрилося setting клацніть на кнопці ОК якщо ви хочете записати VCD (мал. 17.38).
Якщо передбачається записати DVD або Mini DVD, то до цього потрібно клацнути на відповідній кнопці.

2. У вікні, що відкрилося, можна створити екранне меню, яке буде записано на диск (мал. 17.39).
Перш за все, потрібно вибрати фон. Це може бути однобарвний тон або яке ні будь зображення.

3. Якщо передбачається використовувати однобарвний фон, то потрібно клацнути на кнопці Color, і у вікні Select Color, що відкрилося, з допомогою двох повзунків вибрати необхідний колір (верхній повзунок) і його насиченість (нижній повзунок), і клацнути на кнопці ОК(мал. 17.40).

4. За бажання а якості фону можна використовувати зображення досить обширного набору. Для цього потрібно клацнути на зображенні для його виділення (при цьому довкола нього з'явиться тонка рамка), а потім перетягнути його за допомогою миші на переглядовий екран. Серед пропонованих всіляких зображень є різні пейзажі цікаві фактури, градієнтна заливка (мал. 17.41).

5. Клацніть на кнопці Video, Кожен з відеофрагментів, який має бути представлений в меню, потрібно виділити, клацнувши на нім мишею, а потім перетягнути на переглядовий екран (мал. 17.42).

6. Розміри кадру, представляючого фрагмент, можуть бути змінені. Після клацання на зображенні по його кутах з'являться чотири репери крапки, що дозволяє змінювати розміри зображення і переміщати його по екрану.

7. Для того, щоб зробити пояснюючі написи потрібно клацнути на кнопці Text effects, а потім, клацнувши на будь-якому написі для її виділення, переташить її на переглядовий екран. Аби замінити стандартний напис ABC на потрібний, необхідно на ній двічі клацнути мишею. При цьому усередині рамки з'явиться текстовий курсор, що дозволяє вводити і редагувати текст звичайним способом.

8. Клацання на кнопці Font відкриває діалогове вікно Select Font, в якому можна вибрати типа використовуваного шрифту, його зображення і розміри (рис, 17,43).

9. Колір напису можна змінити, використовуючи вже знайоме вам вікно Select Color.

10. Клацання на кнопці Shade наводить до освіти довкола напису тіні.

11. Положення напису на екрані можна довільно змінювати описаним вище способом.

12. Демонстрація меню може супроводитися музикою. Клацніть на кнопці Audio, it перетягнете на переглядовий екран потрібний аудіофайл. При цьому стане активною кнопка Play audio на якій можна цей файл прослухати.
Створене екранне меню може мати приблизно такий вигляд, як показано на мал. 17,44.
У програмі можна створювати не лише один-сторінкові, але і багатосторінкові меню.
Після завершення всіх підготовчих робіт можна приступити до записи відеодиска.

1. Клацніть на кнопці Burn. У діалоговому вікні Burn, що відкрилося Options виробіть нобхо-дімиє налаштування і клацніть на кнопці Burn (мал. 17.45).

2. За підготовкою до запису і процесом запису можна спостерігати у вікні Burn status (мал. 17.46).

Серед дополнітельних функцій програми, інтерес представляють ще три. Перша — Dark room дозволяє простими засобами коректувати колірну гамму зображення. Друга — Scene Detector дозволяє автоматизувати процес розбиття фрагмента окремі сцени. Третя — Output to Video надає можливість перегляду, у тому числі і в повноекранному режимі окремих фрагментів і готового відеофільму.

1. Для початку роботи з функцією Dark room, клацніть на однойменній кнопці. У вікні, що відкрилося, можна змінювати яскравість і контрастність зображення, а також його колірну гамму (мал. 17.47).

На бібліотечній панелі представлений ряд зображень, виконаних в різній колірній тональності. Якщо клацнути на будь-якому з цих зображень і перетягнути його на переглядовий екран, то тональність представленого на екрані зображення буде замінена на вибрану. Найбільш споживані варіанти Warmer Color і Cooler Color доториє додають зображенню тепле або холодне забарвлення. Може виявитися корисним і варіант Black and White, якщо буде потрібно перетворити кольорове зображення на чорно-біле. Серйозніші зміни дозволяє провести розташована внизу вікна панель. З допомогою повзунків в полі Adjust Color можна змінювати яскравість контрастність і колірність зображення, а також регулювати кожну колірну складову окремо. Це дозволяє отримати найбільш прийнятний вигляд зображення і усунути деякі недоліки допущені в процесі зйомки.

2. Для початку роботи з функцією Scene Detector, клацніть на однойменній кнопці. У однойменному діалоговому вікні, що відкрилося, буде представлено виконане програмою розбиття на сцени (мал. 17.48). Якщо по яких те причинам вироблене розбиття вам не сподобається то можна перейти в режим ручного розбиття і виконати її самостійно.

3. Для початку роботи з функцією Output to Video, клацниті на однойменній кнопці. Аби почати перегляд клацніть на кнопці Begin.
Перервати перегляд можна натискує клавішу .
Запуск програми і створення нового проекту

Після запуску програми на екран виводиться вікно вітання, в якому пропонується вибрати один з трьох можливих варіантів початку роботи в програмі (мал. 17.7): • Start а New Production — цим...

Створення титрів

Безпосередньо в програмі Windows Moiie Maker титри створені бути не можуть. Для їх створення слід використовувати що входить в склад пакету Windows XP програму Paint, звідки створені титри можуть бути...

Запуск програми

Після запуску програми на екран виводиться її Головне вікно, в якому ведуться всі роботи (рис, П.14). Вікно має вигляд, традиційний для більшості програм призначених для роботи і Windows. У верхній...
Вікно фільму

Власне, монтаж фільму виробляється в Окис фільму. Саме сюди переносяться всі фрагменти створюваного відеофільму, саме тут вони займають потрібні місця, саме тут виробляється їх взаємна ув'язка. Для зручності в роботі,...
Облако тегов

burn color відкрилося вікні вибрати дозволяє допомогою екран змінювати зображення клацання клацніть клацнути кнопці меню напису переглядовий перетягнути розбиття розміри

Text Animator — створення титрів

Цей режим призначений для створення всіляких текстових написів. Напис може бути на однобарвному фоні, на нерухомому зображенні і на двіжущем- ся зображенні. Перш, ніж приступити до створення напису, вибраний фон,...
Призначення і особливості програми

Існує чимала кількість всіляких програм для редагування звукових файлів: від найпростіших до складних професійних програм, таких як Sound Forge. Програма Cool Edit 2000, розроблена корпорацією Syntrimium Software (wwwsyntrillium.com), займає проміжне...
Відео мікс